«X»

Jan Pieter Dalsem

مدیر عامل

Jan Pieter Dalsem
"دالسم باغبانی را به یک فرصت سرمایه گذاری جذاب تبدیل می کند"

"هر روز با کارآفرینانی در ارتباط هستم که فرصت های سرمایه گذاری جذاب را در بخش باغبانی می بینند. آن ها تولید داخلی صیفی جات، گل ها یا گیاهان گلدانی برای مصرف داخلی را به عنوان ارائه شرایط بالقوه برای کسب و کار جدید ارزشمند قلمداد می کنند. چنین کارآفرینانی درک می کنند که جمعیت جهان رو به افزایش است، که در نتیجه آن تقاضا برای تولیدات پرورش یافته داخلی و نیاز به تولید پایدار افزایش می یابد. آن ها به بهره گیری از تخصص هلندی علاقه مند هستند تا به آن ها در راه اندازی شرکت های باغبانی کامل در داخل و اطراف مناطق شهری کمک شود. ما راه حلی بر اساس بهره وری تولید، استفاده مسئولانه از منابع طبیعی کمیاب و حداقل اثرات زیست محیطی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم."

مزایای اضافی
"از نزدیک با کارآفرینان برای یافتن مزایای اضافی همکاری کردم که کشش و جاذبه بخش باغبانی را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری بیشتر بهبود می بخشد؛ مثلاً راه هایی برای استفاده از حرارت از دست رفته، آب سردکن یا CO2 از امکانات صنعتی که در آن نزدیکی موجود است. برای ما، چالش اصلی، کمک به تک تک و تمام مشتریان است تا حداکثر نرخ بازگشت سرمایه را در پروژه باغبانی شان، کسب کنند.
علاوه بر این، این اطمینان را به شما می دهیم: مشتریان می توانند به دانش و تخصصی که طی 80 سال گذشته کسب کردیم، اطمینان کنند. اما تخصص ما فراتر از صرفاً آگاهی از مناطق مختلف آب و هوایی و انواع مختلف محصول است. تجربه منحصر به فردی داریم که به نوبه خود دالسم را منحصر به فرد می سازد. به عنوان مثال، ، گلخانه و تمام سیستم های مرتبط را خودمان در کارخانه در Den Hoorn می سازیم. به عبارت دیگر، بهینه سازی کل، برنامه ریزی، آماده سازی و اجرای تمام ابعاد پروژه تنها توسط یک شرکت صورت می پذیرد: دالسم."

 Woudseweg 9
2635 CG Den Hoorn, The Netherlands
+31 (0)15 2695800

تماس با من در

با ما در تماس باشيد

ما هر چه سريع تر با شما ارتباط برقرار خواهيم كرد

خواندن در ما بیانیه حریم خصوصی چگونه اطلاعات شخصی شما را اداره کنیم

موافقمakkoord
Back to Top