ALEIA ROSES

بيشتر بخوانيد
  • ALEIA ROSES
  • ALEIA ROSES
  • ALEIA ROSES
  • ALEIA ROSES
Red Naomi

شرکت اسپانیایی بیو نیچر از شورای شهر گارا در اسپانیا جواز گلخانه بیونیچر را دریافت کرد. تا عملیات ساخت 15 هکتار گلخانه را برای تولید گلهای رز کیفیت بالا با کشت هیدروپونیک آغاز نماید. شرکت گلهای بیونیچر، شرکت دالسم را که یک شرکت هلندی است برای اجرای مدیریت پروژه از بهینه سازی، طراحی، تولید، تدارکات و نصب انتخاب کرد. ساخت این گلخانه دارای تکنولوزی پیشرفته فوری شروع می گردد.


این پروژه گلخانه ای دارای فناوری پیشرفته با زیر ساخت پارک انوایرنمنت بیزنس درارتباط است، چون مجاور آن خواهد بود. این مرکز دارای محل کشت 143.360 مترمربع گلخانه و محل تدارکاتی 7.600متر مربع برای تهیه گل است، دارای اطاقهای سردخانه ، دفاتر و محلهای فنی خدمات گرم شونده توسط بویلر ، پمپها و سیستم های آبیاری است.

 

کارمورد نیاز کشت و برداشت گلهای رز ، دسته بندی آنها ، تهیه سازی و بسته بندی و انبارش و بارگیری محصول از جمله کارهایی است که نیازمند ایجاد مستقیم 180 شغل است.
ایمنیز ، شهردار گارا اظهارداشت:" هدف کمک به بسیاری از مردم گارا می باشد تا بتوانند کارکنند و برای آنها شغل ایجاد کنیم. وجود این شرکت برای اشتغال در سراسر استان مفید است."


دالسم توسعه دهنده پروژه های فناوری پیشرفته گلخانه باکیفیت عالی وبا کمیت حداکثری است. این سازنده گلخانه هلندی همه ابزارآلات لازم را برای پرورش دهنده تامین می کند تا بتواند با کنترل شرایط آب و هوایی و با آبیاری گیاهان داشته باشد. همه قسمتهای گلخانه تاسیسات و سیستمها در کارخانه هلندی تولید می گردند. کنترل کامل طراحی، تولید و اجرای پروژه به عهده دالسم است. همه اینها برای راه اندازی کامل عملیات گلخانه است.

 

www.dalsem.com/en/Heraldo-de-Soria

 
با ما در تماس باشيد

ما هر چه سريع تر با شما ارتباط برقرار خواهيم كرد

خواندن در ما بیانیه حریم خصوصی چگونه اطلاعات شخصی شما را اداره کنیم

موافقمakkoord
Back to Top